titulka_3

 

 

 

Pobyty

Rekreačné zariadenie Priedhorie svojou polohou, vybavením a poskytovanými službami za prijateľné ceny je mimoriadne vhodné pre:

 

- Školy v prírode, školské výlety a detské letné tábory


Čistý a zdravý vzduch, nádherná príroda, domáca strava a neskutočná pohoda, to všetko čaká na Vaše deti v našom rekreačnom zariadení!
Priamo v našom areáli sa nachádza futbalové ihrisko, trávnaté oplotené priestranstvo o rozlohe 7600 m2  pre rôzne voľnočasové aktivity s možnosťou zapožičania športových potrieb strediska, pieskovisko, táborové ohnisko, indiánsky stan, altánky pre príjemné posedenie v chládku, miestnosti na výučbu, či interiérové aktivity. Ponúkame Vám ubytovanie v dvojlôžkových, trojlôžkových a štvorlôžkových izbách.  Strava pri školách v prírode sa skladá z: raňajok, desiatej, obeda, olovrantu a večere. Celodenný pitný režim je samozrejmosťou. Všetky športové potreby, CD, DVD prehrávače, televízor alebo zosilňovač s reproduktormi Vám v prípade potreby radi zapožičiame.


- Športové sústredenia


Rekreačné zariadenie Priedhorie ponúka široké spektrum možností, aby sa Váš tím kvalitne pripravil na ďalšiu sezónu. Možnosť športového vyžitia priamo v areáli, trávenie príjemných večerov pri ohni alebo v spoločenskej miestnosti, Vám zabezpečia dokonalú letnú či zimnú prípravu v našom rekreačnom zariadení. Okolie Priedhoria vytvára počas celého roka príjemné podmienky pre rekreačný beh či cykloturistiku.


- Svadby, firemné a rodinné akcie


Naše zariadenie Vám ponúka príjemné priestory na rodinné a priateľské stretnutia najrôznejšieho charakteru, ako aj firemné akcie.
Svadobná ponuka: svadobné menu podľa vašich požiadaviek, svadobná sála, kaviareň, salónik, ubytovanie pre hostí, aranžovanie sály v rôznych farebných kombináciách, živá kapela alebo DJ, parkovanie.

 

pobyt12-pobyt13

 

pobyt10-pobyt11

 

pobyt8-pobyt9

 

pobyt6-pobyt7

 

pobyt4-pobyt5

 

pobyt2-pobyt3

 

pobyt-pobyt1

 

akcie1-akcie2

 

akcie3-akcie2

 

akcie1-akcie2

 

akcie1-akcie2

 

akcie1